Вершиніна зазначила, що після завершення карантину, далеко не всі пенсіонери-переселенці встигнуть пройти ідентифікацію в Ощадбанку, необхідну для отримання грошей. За її словами такий висновок можна зробити з огляду на динаміку відкриття КПВВ,  та прогнози навантаження на органи системи соцзахисту.

Нагадаємо, Законом України № 530 передбачено, що соціальні виплати, у тім числі, пенсії на час карантину нараховуються без особистих візитів до “Ощадбанку”. Але вони будуть заблоковані, якщо переселенці впродовж 30 днів після офіційного завершення карантину не встигнуть переміститись на підконтрольну Україні територію, і особисто підтвердити це у відділенні державного банку.

Якщо пенсіонер чи пенсіонерка не встигнуть пройти фізичну ідентифікацію до 25 числа місяця, який іде після закінчення карантину, відповідна пенсійна виплата не буде нарахована та виплачена. Потрібно зазначити, що окремого порядку виплати заборгованості по пенсійних виплатах для переселенців в Україні досі не існує.