Вказати свою фактичну адресу проживання в якості виборчого можна в паперовому або електронному вигляді, передає прес-служба ДонОГА. Також наголошується, що ніяких додаткових документів дана процедура не вимагає.

Заяву в паперовій формі можна подавати в Держреєстрі виборців особисто або через уповноважену особу, якщо його повноваження оформлені відповідно до законодавства. Для цього уповноваженій особі необхідно надати паспорт та доручення.

Бланк заяви можна завантажити з додатка до Постанови ЦВК № 145 від 24.07.2020, надрукувати і заповнити вдома або взяти безпосередньо у відділенні.

У відповідь на заяву протягом 15 днів повинен повідомити, що виборча адреса успішно змінена.

Після отримання повідомлення про зміну виборчої адреси можна побачити оновлену інформацію в Реєстрі, зайшовши в «Особистий кабінет виборця» на сайті.

У розділі «Перевірка включення» введіть свої персональні дані і код, який прийде на електронну пошту. Переконайтеся, що відображується вже нова виборча адреса.

Процедура зміни виборчої адреси з можливістю подати електронну заяву доступна тільки на офіційному сайті Держреєстру www.drv.gov.ua/. Для подачі заяви в електронній формі знадобиться тільки електронний цифровий підпис (ЕЦП).