Як пише «Слово і Діло», про це «Крим.Реалії» повідомили у відділі організації соцзахисту внутрішньо переміщених осіб Мінсоцполітики України.

Найбільше внутрішньо переміщених осіб із Криму зареєстровано в Києві.

«За даними на 15 серпня, найбільше внутрішньо переміщених осіб із півострова зареєстровано в Києві - 12 750. У Херсонській області їх 3 902, в Одеській - 3 261, у Львівській - 2 497. Найменше переселенців із Криму і Севастополя на неокупованій частині Луганської області - 156 осіб», - повідомляє видання.

Згідно з даними Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб, станом на 19 серпня 2019 року обліковано 1 401 447 переселенців із усіх окупованих територій України - частин Донецької і Луганської областей та АР Крим і Севастополя.

Нагадаємо, на початку серпня президент Володимир Зеленський пообіцяв ухвалення на законодавчому рівні положення про спрощення отримання дозволу для відвідування окупованого Криму.

Також Кабмін врегулював питання соцзахисту переселенців.