За відповідну постанову №8576 проголосувало 230 народних депутатів, йдеться в повідомленні на сайті ВРУ.

Відзначається, що таке рішення полегшить отримання жителям Гладосове пенсій і соціальної допомоги.

Як відомо, Гладосове знаходилося в межах неконтрольованої України території (Гольмівскій сільрада Горлівської міської ради Донецької області), а в даний час повернуто під контроль української влади.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів затвердив список населених пунктів, де проходила АТО. До переліку увійшли вся Донецька і Луганська області, а також Ізюмський район Харківської області.

Також Кабмін скоротив список непідконтрольних сіл на Донбасі. З переліку прибрали Гладосове і Травневе в Донецькій області, а також Новоолександрівці Луганській області.