Покровська міська рада на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 04.10.2017 № 769 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції  з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України» повідомляє, що у грудні 2018 року житлово-комунальним відділом Покровської міської ради Донецької області було придбано у комунальну власність територіальної громади міста Покровська Донецької області дев’ять квартир в місті Покровську. Придбані квартири рішенням Покровської міської ради Донецької області від 15.02.2019 № 7/63-28 «Про формування фонду житла для тимчасового проживання в місті Покровську Донецької області» були включені до фонду  тимчасового житла.

Рішенням виконавчого комітету Покровської міської ради Донецької області від 21.03.2019 № 99 «Про затвердження Порядку розподілу та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб у місті Покровську Донецької області» було затверджено Порядок розподілу та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб у місті Покровську Донецької області, склад Комісії та механізм продовження договорів найму жилих приміщень, які були надані раніше

З метою можливість отримати внутрішньо переміщеними особами у тимчасове користування жилого приміщення міською радою було подовжено термін прийому документів до 31.05.2019, у засобах масової інформації  та на офіційному веб-сайті міської ради було висвітлено інформацію  про порядок надання такого житла та перелік необхідних документів.