Кабінет міністрів направив майже 40 млн гривень на житло внутрішньо переміщених осіб з числа учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни, які брали участь в антитерористичній операції/операції Об'єднаних сил.

Про це інформує 22 травня прес-служба Міністерства у справах ветеранів.

"Уряд затвердив порядок та обсяги напрямки нерозподіленого залишку коштів, джерелом формування яких у 2017 році були надходження конфіскованих коштів та коштів, отриманих від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду за вчинення корупційного і пов'язаного з корупцією правопорушення", - йдеться в повідомленні.

Міністерству внутрішніх справ направляються 30 млн гривень на реконструкцію гуртожитку під житло для поліцейських, яке знаходиться у Сєверодонецьку Луганської області, а Міністерству соціальної політики – 9,8 млн гривень для реалізації програми субвенції місцевим бюджетам.

Нагадаємо, у лютому перший заступник голови Комітету Верховної Ради у справах ветеранів Максим Бурбак заявив, що внутрішні переселенці, які брали участь в АТО, у цьому році отримають більше коштів на придбання житла, ніж у 2018. За словами нардепа, в минулому році атошники-переселенці отримали 25 млн гривень. У цьому році, впевнений він, витрати зростуть до 200 млн гривень.